wtorek, 6 września 2016

Papeteria ślubna w stylu rustykalnym z motywem konwalii na bajkowy ślub Kasi i Daniela - kolekcja "Zaczarowany Las" cz.I

Dziś przeniesiemy się do stylowych wnętrz krakowskiego Pałacu pod Baranami w którym odbyło się wesele Kasi i Daniela. Ich zaproszenia ślubne "Zaczarowany las" pokazywałyśmy w ostatnim poście(klik). Mimo, że para zdecydowała się na wesele w bardzo eleganckim miejscu, postanowili zrealizować marzenie Kasi  o leśnej, bajkowej scenerii niczym z krainy wróżek. Jak się okazało rustykalny styl papeterii ślubnej i części dekoracji, a także delikatne kwiaty knowali, nawiązujące do motywów leśnych mchy, paprocie i sukulenty, które pokryły stoły weselne -wszystko razem komponowało się świetnie.
Panna Młoda - Kasia to perfekcjonistka w każdym calu, dlatego w jej najważniejszym dniu wszystko było dopięte na ostatni guzik. Kolorem przewodnim łączącym wszystkie elementy był turkus. Wszystkie możliwe detale zostały przemyślane w najmniejszym calu zaczynając od zaproszeń i dodatków ślubnych , poprzez kwiaty, dekoracje, dodatki, buty, stroje najbliższych, samochód (turkusowy zabytkowy Cadilac) , oświetlenie sali (turkusowe), na paznokciach kończąc (turkusowe ombre). Kilka ujęć z tego wesela możecie również zobaczyć w poście kolekcja papeterii "Zaczarowany Las" cz.II
Przy okazji przypominamy, że akcja POKAŻ NAM SWÓJ PROJEKT ŚLUB (klik) trwa cały czas! Wracając do naszego skromnego udziału w całej oprawie narzeczeni zamówili u nas oprócz ZAPROSZEŃ (klik), dopasowane dodatki weselne min. winietki w formie wizytówek oraz dwustronne tabliczki z numerami stołów oraz z opisami na dodatkowe bufety (które zostały wsunięte w specjalnie zamówione pieńki), menu weselne, drink menu, tradycyjną księgę gości do wpisywania życzeń i wklejania zdjęć z polaroidu, zawieszki na koszyki "Emergency Basket", plakat z planem stołów oraz modlitewniki do kościoła (ślub był międzynarodowy).

PARA MŁODA: Kasia i Daniel
MIEJSCE: Pałac pod Baranami w Krakowie
OPRAWA KWIATOWA: Anna Lamot-Bach Floral Design
PAPETERIA ŚLUBNA: Projekt Ślub

Zamów papeterię ZACZAROWANY LAS (klik)

Papeteria ślubna w stylu rustykalnym z motywem konwalii na bajkowy ślub Kasi i Daniela - kolekcja "Zaczarowany Las" cz.II

Prezentujemy kilka kadrów z wesela Kasi i Daniela w obiektywie Izabeli Meguellati. Cieszymy się, że i my miałyśmy swój skromy udział w tworzeniu oprawy dla tak pięknego wesela. 
Obejrzyjcie koniecznie pełną prezentację naszej kolekcji zaproszeń i dodatków ślubnych ZACZAROWANY LAS zaprojektowanych specjalnie dla tej młodej pary:
-ZAPROSZENIA(klik)
-DODATKI ŚLUBNE (klik)
ZAMÓW PAPETERIĘ ZACZAROWANY LAS (klik)

piątek, 2 września 2016

Zaproszenia ślubne "Zaczarowany las" w stylu rustykalnym z motywem konwalii na bajkowy ślub Kasi i Daniela

Cześć w piątek! Pomału zaczynamy aktualizować bloga, nasza nowa strona niestety wciąż w budowie, więc oczekiwanie na jej publikację postaramy się umilić Wam prezentacją naszych tegorocznych (a pewnie też i zeszłorocznych) realizacji.
Dziś przenosimy się w baśniową krainę, będą klimaty leśne i rustykalne. W czerwcu tego roku sakramentalne "Tak" powiedziała sobie międzynarodowa para Kasia i Daniel. Kasia, jako zorganizowana Panna Młoda zgłosiła się do nas ze znacznym wyprzedzeniem (jeszcze w ubiegłym roku) z prośbą o zaprojektowanie dla nich wymarzonych zaproszeń ślubnych. Jest marzycielką, więc od razu miała w głowie wizję tego, jak mają one wyglądać. Drzwi do krainy wróżek, zaczarowany las, konwalie, mech, kora drzewa i inicjały niczym wyryte w drzewie. Stworzyłyśmy więc projekt indywidualny wg wszystkich wskazówek narzeczonych mając nadzieję, że dobrze ujęłyśmy ich pomysły. Projekt bardzo się spodobał i  został zaakceptowany prawie od razu w całości :) Być może zaproszenia trafią w gust kolejnych par, więc jeśli się Wam podobają możecie zamówić u nas dokładnie takie same.
Wydawać by się mogło, że charakter zaproszeń "Zaczarowany las" pasuje wyłącznie do rustykalnej, czy sielskiej stylistyki ślubnej. Spójrzcie jednak na naszą propozycję z inspiracjami, ten projekt idealnie wpisał się też w bajkowe i eleganckie wesele Kasi i Daniela, co pokażemy w kolejnych postach.

CHARAKTERYSTYKA: 
Format zaproszeń jest duży, po rozłożeniu ma wielkość A4. Zaproszenia składane są "ołtarzykowo", symetrycznie do środka, posiadają dodatkową kartę informacyjną (wkładkę), całość przewiązana jutowym sznurkiem, w komplecie jest duża koperta C5 z naklejką. Projekt wydrukowany jest na papierze stylizowanym na eko o gramaturze 340g.

Zamów papeterię ZACZAROWANY LAS (klik)
Jak zwykle stworzyłyśmy też kolaż z naszą wizją wesela w stylu zaproszeń "Zaczarowany las", być może nasze sugestie okażą się pomocne. Po więcej inspiracji zapraszamy Was na nasz profil na stronie PINTEREST. Natomiast w kolejnych postach pokażemy jak wyglądały dekoracje na weselu Kasi i Daniela. Para Młoda zadbała o najmniejsze detale co zaowocowało piękną i spójną scenerią weselną.