piątek, 4 sierpnia 2017

Góralskie wesele - elegancka papeteria ślubna w stylu ludowym cz. 1

Dla par młodych pochodzących z regionów górskich wybór tradycyjnej ludowej stylistyki ślubnej jest zazwyczaj oczywisty. Jednak wesele w stylu góralskim mogą dyktować nie tylko korzenie pary młodej, ale też miłość do gór, czy charakter sali. Pamiętajcie, że motyw przewodni ślubu nadaje jakiś kierunek, ale charakter wesela to czy będzie ono tradycyjne, czy może nowoczesne i tylko subtelnie nawiązujące do motywów ludowych określacie Wy. Najważniejsze to działać zgodnie z własnymi przekonaniami i gustem. Czemu więc do tradycyjnej góralskiej stylistyk nie przemycić nieco elegancji i nowoczesności? Folklor nigdy nie wychodzi z mody, zawsze jest na czasie, można go jednak serwować na różne sposoby. Zobaczcie jak wygląda góralska papeteria ślubna w naszym wydaniu.
W projekcie zaproszeń i dodatków ślubnych dla Kasi i Dave'a, główną rolę odgrywają kwiaty z tradycyjnej chusty góralskiej. Graficzne, malowane motywy roślinno-kwiatowe to już nasza specjalność. Uwielbiamy je tworzyć w każdym wydaniu, tutaj są to czerwone maki, róże i piwonie na tle bieli. Całość wyrazista, nowoczesna, elegancka i delikatna zarazem. Efekt oceńcie sami. 
Zaproszenia ślubne z tej kolekcji mają nowoczesny format w postaci harmonijki, a motywy ludowe zostały przełamane graficznymi piktogramami z love story.  Zaproszenia Chusta Góralska możecie obejrzeć i zamówić na naszej stronie projektslub.com.
Papeteria ślubna z tej kolekcji jest utrzymana w bieli, która tworzy idealne tło dla wyrazistych rysunków kwiatowych. Para zdecydowała się podarować swoim gościom prezenty w formie mini nalewek ubranych w kapelusze góralskie i nasze bileciki do podziękowań weselnych . Stoły oprócz pięknych żywych bukietów ozdobiły eleganckie karty menu i drink menu, tabliczki z nazwami stołów. Na wejściu ustawiono table plan z rozpiską gdzie siedzą goście. Więcej zdjęć samych dodatków pokażemy w kolejnym poście.

Zdjęcia z wesela są autorstwa pracowni Pastelove Kadry.


Plakat z planem stołu oprawiony w piękną złotą ramę, udekorowany kwiatami prezentuje się niezwykle elegancko.
 
Drogowskazy weselne to świetny gadżet, gdy wesele odbywa się w kilku salach lub poziomach, albo w plenerze.

Brak komentarzy: