wtorek, 19 września 2017

Botaniczne zaproszenia ślubne z liściami paproci + RABATY do -15% NA PAPETERIĘ

Trend botaniczny na dobre zadomowił się we wnętrzach i modzie, często pojawia się również w ślubnych stylizacjach. Nasza kolejna propozycja papeterii ślubnej 'CIEŃ PAPROCI' z zielonymi motywami roślinnymi pasuje zarówno do mniej formalnych ślubów rustykalnych, jak i tych w bardzo eleganckim klimacie. Proste, minimalistyczne zaproszenia ślubne utrzymane są w odcieniach ciemnej zieleni i bieli. Romantyczne, lekko tajemnicze, nawiązujące do leśnej polany. Delikatne akcenty lekko rozmytych liści paproci oraz zdobne liternictwo wyraźnie wybija się białym tle. Matowy papier, eko koperta z opaską nadają całości nieco tajemniczy, sielski charakter. Zaproszenia CIEŃ PAPROCI oraz pasujące do nich dodatki weselne dostępna jest na naszej stronie  Projekt Ślub - niepowtarzalna papeteria ślubna.

Dla par młodych biorących ślub w 2018 roku mamy dobrą wiadomość. 
Teraz wszystkie zaproszenia od Projekt Ślub w PROMOCJI FIRST MINUTE 2018 kosztują teraz  -15%. Jesień to idealny czas, aby zabrać się za zamawianie zaproszeń. Będziecie mieć okazję kupić je w atrakcyjnej cenie, z krótkim terminem realizacji a do tego rozdacie je gościom w święta Bożego Narodzenia podczas zjazdów rodzinnych. Jak widać są same profity :) Zapraszamy!
Szczegóły promocji na końcu posta.

Zamówcie zaproszenia i papeteria ślubna jeszcze w tym roku a zapłacicie za nie mniej:

-15% RABAT "FIRST MINUTE 2018" NA ZAPROSZENIA ŚLUBNE

Dodatkowo mamy rabaty dla jesiennych i zimowych panien młodych 2017:
- 10% RABAT
"LAST MINUTE 2017" NA DODATKI ŚLUBNE realizowane w 2017 r. przy kompleksowym zamówieniu dodatków ślubnych w opcji SOLO w czasie trwania promocji


Promocja kończy się 19.10.2017 r. o godzinie 15.00.

Źródło zdjęć: projektslub.com ; ruffledblog.com ; wedbook.com ; .deerpearlflowers.com ;  brides.com ; pinterest.com
REGULAMIN PROMOCJI „ FIRST MINUTE 2018”  PROJEKT ŚLUB:

PROMOCJA  „FIRST MINUTE 2018”   dotyczy wszystkich nowych zamówień złożonych w dniach 19.09 - 19.10.2017 r.  Rabaty dotyczą nowych klientów, nie będą doliczane zamówień złożonych przed ogłoszeniem promocji.
- RABAT -15% NA ZAPROSZENIA ŚLUBNE liczony jest od ceny zaproszenia za sztukę. Rabat obejmuje wszystkie zaproszenia ślubne. Rabat naliczany jest do ceny wyjściowej zaproszenia ujętej w aktualnym Cenniku Zaproszeń Projekt Ślub. Rabat nie obejmuje kosztów projektów indywidualnych, modyfikacji , opcji dodatkowych i kosztów przesyłki.

- RABAT "LAST MINUTE 2017" -10% NA DODATKI W OPCJI SOLO na śluby odbywające się 2017 r. liczony jest od łącznej kwoty za dodatki weselne dla nowych klientów, którzy nie zamawiali zaproszeń Projekt Ślub. Rabat naliczany jest do ceny wyjściowych dodatków ujętych w aktualnym Cenniku Dodatków Projekt Ślub. Rabat nie obejmuje kosztów przesyłki i kosztów poprawek graficznych. Promocja dotyczy wyłącznie gotowych kolekcji papeterii ślubnej dostępnej na stronie projektslub.com.

- Zamówienie przesłane w czasie trwania promocji powinno zawierać uzupełniony formularz, elektroniczne potwierdzenie wpłaty zaliczki, oraz komplet danych niezbędnych do wykonania zaproszeń lub dodatków ślubnych. 

- Zgłoszenie (zawierające uzupełniony formularz, elektroniczne potwierdzenie dokonania przedpłaty oraz pliki tekstowe z danymi) należy złożyć mailowo na adres pracownia@projektslub.com do dnia 19.10.2017 r. do godziny 15:00.

- Promocja dotyczy wyłącznie drukowanych elementów, wykonanych na podstawie autorskich pomysłów pracowni Projekt Ślub prezentowanych na wizualizacjach (przesyłanych Klientowi do zatwierdzenia mailowo w formie plików JPG).


- Promocja nie dotyczy przygotowania projektów w  wersji elektronicznej lub projektów do samodzielnego wydruku, pliki źródłowe są własnością Projekt Ślub i nie podlegają sprzedaży oraz nie są udostępniane Klientowi do wykorzystania do własnych potrzeb. Wydruk i wykonanie prezentowanej Klientowi na wizualizacjach papeterii leży wyłącznie po stronie firmy Projekt Ślub.

Brak komentarzy: