czwartek, 1 lutego 2018

Zaproszenia ślubne w PROMOCJI WALENTYNKOWEJ

Często pytacie nas, kiedy zamówić zaproszenia ślubne. No więc, im szybciej tym lepiej :) Jeśli macie już dopięte takie szczegóły jak datę i godzinę ślubu, salę weselną i wstępną listę gości nie ma co zwlekać. Teraz jest ku temu świetna okazja, bo z okazji zbliżających się walentynek wszystkie zaproszenia ślubne według gotowych wzorów możecie kupić w cenie niższej o 10%.
Wśród naszych najnowszych kolekcji znajdziecie projekty botaniczne, minimalistyczne w stylu glamour czy boho.
Zakochajcie się w zaproszeniach Projekt Ślub na walentynki :)
Szczegóły promocji pod zdjęciem.
JAK SKORZYSTAĆ Z RABATU?
KOD PROMOCYJNY: Walentynki
-Wejdź na stronę projektslub.com i wybierz idealne zaproszenia ślubne. Następnie przygotujcie treść i informacje, które mają się znaleźć na zaproszeniach, wypełnijcie formularz zamówienia i dokonajcie wpłaty zaliczki.
-Aby skorzystać z PROMOCJI WALENTYNKOWEJ w formularzu należy wpisać KOD PROMOCYJNY, wówczas zamówienie zostanie objęte rabatem -10 %. 
-Rabat -10% dotyczy wyłącznie zamówień złożonych w dniach 1.02.2018 - 14.10.2018 r. i liczony jest od ceny zaproszenia/szt w opcji STANDARD. Rabat nie obejmuje opcji dodatkowych i kosztów przesyłki.
- Zgłoszenie (zawierające uzupełniony formularz, elektroniczne potwierdzenie dokonania przedpłaty oraz pliki tekstowe z danymi) należy złożyć mailowo na adres pracownia@projektslub.com  do dnia 14.02.2018 r.
- Promocja dotyczy wyłącznie drukowanych elementów, wykonanych na podstawie autorskich pomysłów pracowni Projekt Ślub prezentowanych na wizualizacjach (przesyłanych Klientowi do zatwierdzenia mailowo w formie plików JPG). 
- Promocja nie dotyczy przygotowania projektów w  wersji elektronicznej lub projektów do samodzielnego wydruku, pliki źródłowe są własnością Projekt Ślub i nie podlegają sprzedaży oraz nie są udostępniane Klientowi do wykorzystania do własnych potrzeb. Wydruk i wykonanie prezentowanej Klientowi na wizualizacjach papeterii leży wyłącznie po stronie firmy Projekt Ślub.

1 komentarz:

Pol-druk Zaproszenia ślubne, Grawerowane prezenty, Puchary, Medale, Pieczątki pisze...

Piękne zaproszenia, fajnie wszystko zgrało się kolorystycznie.