czwartek, 7 czerwca 2018

Dodatki weselne i papeteria ślubna w stylu botanicznym

Wybór dodatków ślubnych jest zwykle łatwiejszy, gdyż styl wesela określają zwykle zaproszenia ślubne. Znamy jednak przypadki, gdy temat zaproszeń i pozostałej papeterii traktowany jest zupełnie oddzielnie. Niejednokrotnie wybierając zaproszenia ślubne, para młoda kieruje się swoimi upodobaniami, a następnie dodatki dopasowuje do stylu sali weselnej. Czasami (zwłaszcza gdy zaproszenia zostały wysłane długo długo przed ślubem) wizja ślubu po prostu ulega zmianie, decydujecie się na nowy bukiet ślubny czy buty i nagle trzeba zmienić kolorystykę dekoracji na całej sali weselnej :) Dla nas nie stanowi to problemu, gdyż dodatki każdorazowo realizujemy indywidualnie, dopasowując je do wizji młodej pary. Każdy komplet papeterii ślubnej jest personalizowany i inaczej skomponowany. Dziś prezentujemy przykładowy zestaw dodatków w stylu botanicznym, projekt dopasowany do zaproszeń z kolekcji ślubnej Cień paproci.
Jeśli podoba Wam się prezentowana na zdjęciach papeteria ślubna możecie zamówić takie same lub podobne elementy na stronie projektslub.com

Winietki ślubne, menu weselne, plan stołów z rozpisanymi nazwiskami gości czy księga gości do wklejania zdjęć z fotobudki to już klasyka. Mamy jednak propozycje oryginalne, które naszym zdaniem też powinny stanowić weselny "must have". Tabliczki na koszyczki do zadań specjalnych, plakat powitalny czy coraz częściej pojawiające się na weselach w Polsce tzw. drogowskazy ślubne np z napisem "Wesele"/"Parking"/"Tańce" stanowią wyjątkową dekorację oraz praktyczny i miły akcent na każdym weselu.

Brak komentarzy: