sobota, 1 października 2011

Ania i Norbert - folk design - DODATKI ŚLUBNE - Komplet

Prezentujemy folkowe dodatki Ani i Norberta, stanowiące dopełnienie łowickiego zaproszenia. Aby dodatkowo podkreślić ludowe wpływy zaprojektowane dodatki i dekoracje są bardzo różnorodne. Jednak dzięki dbałości o szczegóły i wspólnej kolorystyce tworzą spójną całość. Wszystkie elementy zostały spersonalizowane - opatrzone logiem, które powstało z inicjałów młodej pary.
Winietki z odciskami palców pary młodej ułożone w serduszko. Różowy odcisk należy do pani młodej, zielony do pana młodego ;)
Plan usadzenia gości - tablica z nazwiskami gości przyporządkowanymi do konkretnego numeru stołu. Na stołach ramki z owym numerem oraz winietki z imieniem i nazwiskiem.
Dwustronna ramka z Ikei z numerem stolika z jednej strony i zdjęciem pary młodej z drugiej, jest ciekawą propozycją i dodatkowo stanowi oryginalną dekorację stołów weselnych. Więcej zdjęć NUMERÓW STOŁÓW TUTAJ.
Folkowa karta menu zawierająca dodatkowo zabawny regulamin weselny.
Słodkie podziękowania dla gości weselnych w postaci dużych lizaków w kształcie serc para zamówiła we własnym zakresie. My wykonałyśmy do nich karteczki ze wstążką. Więcej zdjęć i pomysłów na podziękowania znajdziecie TUTAJ .
Etykiety samoprzylepne na ciasto weselne dla gości.
Okrągłe zawieszki na wódkę na różowej wstążce, wiązane na kokardkę wokół szyjki butelki. Więcej zdjęć znajdziecie TUTAJ .
Etykiety na alkohole domowej roboty. Więcej zdjęć TUTAJ .
I na koniec księga gości weselnych w formie Drzewa Ślubnego. Więcej zdjęć i informacji na temat tej księgi gości znajdziecie TUTAJ .
Zapraszamy również do innych galerii z dodatkami na wesele Ani i Norberta, w których prezentujemy ZABAWNE GADŻETY  takie jak wąsy i usta na patyku oraz RĘCZNIE ROBIONE DEKORACJE ŚLUBNE.

Jeśli spodobały się Wam te dodatki możecie zamówić takie same lub inne pasujące do stylistyki Waszego ślubu!

Brak komentarzy: