sobota, 29 września 2012

Fioletowo-zielone dodatki ślubne z motywem motoru na tematyczne wesele cz.2 – FOTORELACJA

W ostatnim poście pisałyśmy o Magdzie i Dominiku oraz ich motorowych zaproszeniach i dodatkach. Teraz pokażemy Wam, jak nasza twórczość prezentowała się w realu. Madzia i Dominik bardzo konsekwentnie zaplanowali swój ślub i wesele. Całe przedsięwzięcie w konwencji motorowej było misternie przemyślane, zaczynając od tych najistotniejszych rzeczy, jak przyjazd Państwa Młodych motorem do kościoła, po najdrobniejsze detale jak czekoladowe motorki w formie podziękowań dla Gości. Kolorystyka wykonanych dodatków idealnie zgrała się z wystrojem sali weselnej, kwiatów, słodkich babeczek, czy tortu.
W mixie inspiracji dzięki uprzejmości świeżo upieczonych Małżonków (którzy podzielili się swoimi zdjęciami) możecie zobaczyć nie tylko wystrój sali weselnej , ale również przygotowania i dekorację kościoła. Nas zachwyciła parada motorowa z Parą Młodą na czele i niezliczone ilości mini słodkości na dodatkowych stołach tzw. Słodki bufet. Zwróćcie uwagę na fioletowo zielone babeczki z nazwami motorów i kolorowymi kropeczkami prosto z zaproszeń i dodatków. Na sam koniec wspaniały tort z nowożeńcami na motorze – jednym słowem niezła jazda! :)
Wszystkie zdjęcia prezentowane w tym poście wykonał Aleksander Tondos (tondos.com).
 
 

1 komentarz:

Anna CV Szablony Team pisze...

Kolejna realizacja i kolejny raz mnie zaskoczyłyście :) Jestem prawie pewna, że mój ślub będzie oprawiony graficznie przez Waszą Pracownię :) Wszystko estetycznie i pięknie!