poniedziałek, 26 listopada 2012

Dodatki ślubne z motywem zielonego jabłuszka do zaproszeń SUMMER LOVE- winietki, menu, plan stołów i oryginalna księga gości

Na weselu Anety Philipa, nie mogło zabraknąć kolekcji dodatków, dopasowanych do zaproszeń SUMMER LOVE z motywem zielonego jabłuszka.
I tak powstały karteczki do podziękowań w kształcie jabłka, które para przywiązywała do małych butelek z żubrówką. Są one mniejsze niż nasze standardowe okrągłe zawieszki na wódkę, dlatego pasują do mini buteleczek i niewielkich prezencików dla gości. Menu weselne nawiązujące do zaproszeń, winietki, plan usadzenia gości, znany Wam już koszyczek do zadań specjalnych, etykiety i zawieszki na dodatkowy alkohol - wszystkie elementy papeterii są zróżnicowane jednak składają się w jedną spójną całość. Co ciekawsze zwykłą numerację stołów zastąpiły karty z nazwami odmian jabłek- od Antonówki, przez Papierówkę, po Macintosha.  Księga gości tym razem w drugiej oferowanej przez nas formie - kuferka z kartami do wypisywania życzeń - biała z wyścielonym jabłkami wnętrzem (inny przykład pudełka życzeń).

Brak komentarzy: