sobota, 29 września 2012

Fioletowo-zielone dodatki ślubne z motywem motoru na tematyczne wesele cz.2 – FOTORELACJA

W ostatnim poście pisałyśmy o Magdzie i Dominiku oraz ich motorowych zaproszeniach i dodatkach. Teraz pokażemy Wam, jak nasza twórczość prezentowała się w realu. Madzia i Dominik bardzo konsekwentnie zaplanowali swój ślub i wesele. Całe przedsięwzięcie w konwencji motorowej było misternie przemyślane, zaczynając od tych najistotniejszych rzeczy, jak przyjazd Państwa Młodych motorem do kościoła, po najdrobniejsze detale jak czekoladowe motorki w formie podziękowań dla Gości. Kolorystyka wykonanych dodatków idealnie zgrała się z wystrojem sali weselnej, kwiatów, słodkich babeczek, czy tortu.
W mixie inspiracji dzięki uprzejmości świeżo upieczonych Małżonków (którzy podzielili się swoimi zdjęciami) możecie zobaczyć nie tylko wystrój sali weselnej , ale również przygotowania i dekorację kościoła. Nas zachwyciła parada motorowa z Parą Młodą na czele i niezliczone ilości mini słodkości na dodatkowych stołach tzw. Słodki bufet. Zwróćcie uwagę na fioletowo zielone babeczki z nazwami motorów i kolorowymi kropeczkami prosto z zaproszeń i dodatków. Na sam koniec wspaniały tort z nowożeńcami na motorze – jednym słowem niezła jazda! :)
Wszystkie zdjęcia prezentowane w tym poście wykonał Aleksander Tondos (tondos.com).
 
 

piątek, 28 września 2012

Fioletowo-zielone zaproszenia i dodatki ślubne z motywem motoru na tematyczne wesele - cz.1

Magda i Dominik postawili na odważny i oryginalny motyw przewodni wesela. Narzeczeni chcieli przybliżyć gościom swoją pasję do szybkich pojazdów jednośladowych, która ich połączyła. Od początku mieli spójną wizję kolorystyki i tematyki wesela. Ślub miał być tematyczny, odważny i z pazurem. Sportowy motor w roli głównej w towarzystwie intensywnych kolorów fioletu i zieleni, miały się pojawić w zaproszeniach, dodatkach, dekoracjach i wystroju sali.

Para zamówiła u nas projekt indywidualny- jeden z nich pokazywałyśmy Wam już dosyć dawno - zaproszenia MotocykLOVE. Ostatecznie przyszli małżonkowie wybrali prosty i klasyczny format, ale przy wyborze rodzajów i ilości dodatków już poszaleli. Wśród zamawianych dekoracji znalazły się: menu; winietki; zawieszki na alkohol; karteczki do podziękowań; księga gości; tabliczki z numerami stołów; plan stołów; nazwami bufetów i potraw; 2 napisy na wstążce; etykiety na ciasto oraz kotyliony dla wszystkich gości. Ciekawym pomysłem są małe okrągłe tabliczki na druciku z konkretnymi nazwami potraw. Można je wbić w różnego rodzaju mięsiwo na wiejskim stole lub do babeczek ze słodkiego bufetu.
Na uwagę zasługują także mini kotyliony - wstążkowe przypinki dla Panów, czasem Pań. Co prawda odchodzą już w zapomnienie na współczesnych ślubach, jednak wykonane w nowoczesnej, spersonalizowanej formie - z motywem przewodnim wesela - stanowią wyróżnienie i atrakcję dla gości.

Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej wykorzystane do projektów dodatków wykonał Aleksander Tondos.


Jeśli spodobały się Wam te zaproszenia możecie zamówić takie same! Wykonamy niezbędne poprawki oraz personalizację.

piątek, 21 września 2012

Polsko-francuski ślub - różowe dodatki z motywem ptaszków

Dziś fotorelacja z międzynarodowego ślubu Asi i Christophe'a, w którym miałyśmy przyjemność uczestniczyć i pomagać w przygotowaniach. Uroczystości odbyły się na południu Francji. Niezwykle urzekło nas miejsce, gdzie odbyło się przyjęcie  - wspaniały loft zaadaptowany na salę weselną w byłym budynku dworca kolejowego. Nastrojowe otoczenie lasu, zacienione tarasy, piękna słoneczna pogoda, sala w stylu industrialnym, wspaniałe dekoracje i pyszne jedzenie (choć w porównaniu z polskimi weselami raczej w skromnych ilościach) stworzyły niepowtarzalny klimat i nastrój. Nie obyło się oczywiście bez dodatków od Projekt ŚLUB, które przyjechały z nami dzień przed ślubem - prosto z Polski ;) 
Głównymi kolorami były pastelowy róż i anyżowa zieleń, a motywem przewodnim stały się trzy ptaszki symbolizujące rodzinę z zaproszeń Happy Birds . Dodatki zaprojektowałyśmy w tej samej konwencji. Powstała cała kolekcja (w dwóch wersjach językowych): poziome winietki, menu stojące z oznaczeniem stołów, zawieszki na wódkę, karteczki do podziękowań, plan usadzenia, księga gości z odciskami palców, dwujęzyczne modlitewniki na mszę, usta i wąsy na patyku, napis na wstążce oraz duże białe tekturowe sylwetki ptaszków. Na odwrocie menu znalazły się nazwy kwiatów (21 gatunków!), którymi zostały oznaczone stoły. Zastąpiły one standardową numerację. Narzeczeni przygotowali tradycyjne acz urocze podziękowania  dla gości w postaci kolorowych migdałów umieszczonych w podłużnych przeźroczystych opakowaniach. Piękne modlitewniki z tłumaczeniem mszy, goście zabrali sobie na pamiątkę. Odegrały one także bardziej funkcjonalną rolę - wachlarza ;) Zwrócicie uwagę na ptaszki zawieszone pod sufitem nad salą weselną - są dokładnie takie same jak na wszystkich graficznych elementach.

środa, 19 września 2012

Księga gości z odciskami palców - wszytskie motywy

Księga gości do przybijania odcisków palców w formie drzewa z kwiatami folkowymi, wciąż pozostaje najczęściej wybieranym przez Was motywem. Jednak gotowych już wzorów i kolejnych pomysłów mamy do zaoferowania znacznie więcej. Niektóre takie, jak Para w Balonie, czy Kula ziemska już kiedyś prezentowałyśmy. Dzisiaj zestawiamy wszystkie rodzaje plakatów jakie zaprojektowałyśmy do tej pory. Zamawiając je możecie wybrać dowolny podkład: DRZEWO, TANDEM, MOTOR, LABORATORIUM, ATOM, PARĘ W BALONIE, KULĘ ZIEMSKĄ, PARĘ MŁODĄ i CAŁUJĄCĄ SIĘ PARĘ. Pozostałe elementy (czcionkę i dolny baner) dopasujemy do reszty dodatków.
Przypominamy, że nie realizujemy pojedynczych zamówień na samą księgę gości.

piątek, 7 września 2012

Atomowe LoVe - zaproszenia ślubne z naukowym motywem przewodnim

Najbardziej lubimy tworzyć projekty, w których możemy opowiedzieć jakąś historię. Asia i Artur pracują w laboratorium i ten właśnie motyw chcieli wykorzystać w zaproszeniach i dodatkach ślubnych. Para zrobiła sobie nawet sesję narzeczeńską w roli "szalonych naukowców", której autorem jest Marcin Biodrowski z alefoto.com.pl. Nadały one zaproszeniom bardzo spersonalizowanego charakteru. W nawiązaniu do wybranego motywu przewodniego, na okładce znalazły się poplątane próbówki ukształtowane w napis "LOVE", a elementem łączącym imiona pary stał się atom-serce. Projekt jest efektem modyfikacji zaproszenia MIŁOSNY BALON. Razem z zaproszeniami powstały również zawiadomienia w tym samym formacie.

Kolorystyka: niebieski, błękit, koral i czerwień.
Motyw: Laboratorium i wszystko co z nim związane
Format zaproszenia: 8x13 cm po złożeniu

środa, 5 września 2012

Turkus Kamei - wyjątkowe zaproszenia ślubne przewiązane wstążką

Wrzesień, tłumy młodzieży pędzące na lekcje i chłodniejsze wieczory przypominają, że jesień zbliża się nieubłaganie. Ciepły powiew wiatru przypomina jednak jeszcze o letnich słonecznych dniach, szumie fal i lazurowym kolorze morza. Chcemy zatrzymać lato jak najdłużej, dlatego dzisiaj prezentujemy zaproszenia w barwach lata. Ciepłe, słoneczne w pięknej i intensywnej barwie turkusu oraz błękitu, z nutą limonki na przełamanie. To nowa wersja kolorystyczna znanych już Wam zaproszeń w kolorze miłości - CZERWIEŃ KAMEI. Prezentujemy je dopiero dziś, choć Kasia z Mateuszem są już po ślubie ;) Dzięki temu zamieszczamy w jednym poście również zdjęcia zrealizowanych dla tej pary dodatków. Zaproszenia składają się z 4 dwustronnych kart: zdjęcia narzeczonych, karty głównej z treścią zaproszenia, karty RSVP i mapki dojazdu. Oprócz zaproszeń para zamówiła menu weselne i menu drinków, numery stołów, winietki oraz plan usadzenia gości. Niewątpliwego uroku wszystkim projektom dodała przepiękna sesja narzeczeńska, której autorami jest pracownia fotograficzna Bujak Studio z Warszawy.

poniedziałek, 3 września 2012

Dodatki ślubne MIŁOSNY BALON - zestawienia w różnych wersjach kolorystycznych

W letnim sezonie uzbierało się całkiem sporo nowych wersji do jednej z waszych ulubionych serii zaproszeń ślubnych MIŁOSNY BALON. Niektóre miały zmienioną jedynie kolorystykę, inne również nieco odmienną grafikę. W tym poście chcemy pokazać Wam zastawienia wszystkich, no może prawie wszystkich projektów ;) Niektóre serie powstały indywidualnie i nie mają swoich odpowiedników wśród zaproszeń, ale jeśli będzie ku temu okazja zaproszenia w tej samej palecie kolorystycznej  na pewno powstaną.  Poszczególne realizacje będą prezentowane w osobnych potach.

KOLEKCJA DODATKÓW ŚLUBNYCH MIŁOSNY BALON - PASTELOWY POCZĄTEK LATA
* wersja kolorystyczna podstawowa: PUDROWY RÓŻ, MALINA, BRZOSKWINIA 
* kolekcja pasuje do zaproszeń MIŁOSNY BALON - pastelowa wersja na lato    
KOLEKCJA DODATKÓW ŚLUBNYCH MIŁOSNY BALON - PASTELOWY POCZĄTEK LATA_modyfikacja
* nowa wersja kolorystyczna: PUDROWY RÓŻ, FIOLET, FIOŁKOWY
* kolekcja pasuje do zaproszeń MIŁOSNY BALON - pastelowa wersja na lato
   jednak zaproszenia dokładnie w tej samej palecie barw jeszcze nie powstały


KOLEKCJA DODATKÓW ŚLUBNYCH MIŁOSNY BALON - WIOSENNA WERSJA
* nowa wersja kolorystyczna: RÓŻ, ZIELEŃ I BIEL
* kolekcja pasuje do zaproszeń MIŁOSNY BALON - wiosenna wersja
* do tych zaproszeń możecie również wybrać dodatki z pierwszej kolekcji
 
KOLEKCJA DODATKÓW ŚLUBNYCH MIŁOSNY BALON - JESIENNA WERSJA
* nowa wersja kolorystyczna: GRANAT, FUKSJA, ODCIENIE RÓŻU
* kolekcja pasuje do zaproszeń MIŁOSNY BALON - jesienna wersja
   jednak zaproszenia dokładnie w tej samej palecie barw jeszcze nie powstały
* jesienne dodatki do tych zaproszeń powstały dla Ani i Grześka
KOLEKCJA DODATKÓW ŚLUBNYCH MIŁOSNY BALON - JESIENNA WERSJA
* nowa wersja kolorystyczna: PASTELOWA ZIELEŃ, JASNA BRZOSKWINIA
* kolekcja pasuje do zaproszeń MIŁOSNY BALON - jesienna wersja
   jednak zaproszenia dokładnie w tej samej palecie barw jeszcze nie powstały
* jesienne dodatki do tych zaproszeń powstały dla Ani i Grześka 
KOLEKCJA DODATKÓW ŚLUBNYCH MIŁOSNY BALON - JESIENNA WERSJA
* nowa wersja kolorystyczna: GRANAT, KORAL
* kolekcja pasuje do zaproszeń MIŁOSNY BALON - jesienna wersja
   jednak zaproszenia dokładnie w tej samej palecie barw jeszcze nie powstały
* jesienne dodatki do tych zaproszeń powstały dla Ani i Grześka