niedziela, 6 stycznia 2013

PIWONIE - kolekcja nietypowych i romantycznych zaproszeń ślubnych z motywem pastelowych kwiatów

Piwonie (Peonie) to chyba jedne z najbardziej pożądanych kwiatów na ślubach. Panny młode je uwielbiają! Zresztą trudno się temu dziwić - nawet użyte samodzielnie do wiązanek robią piorunujące wrażenie. Duże, a jednocześnie delikatne, romantyczne, lekko zadziorne, białe, pastelowe lub o intensywnej barwie. Jeśli bierzecie ślub w okresie ich rozkwitu to jesteście szczęściarzami. Motyw piwonii wkracza również szturmem do samych zaproszeń ślubnych, dlatego nie mogło zabraknąć go i u nas. Taka grafika sprawdzi się na każdym ślubie, jest neutralna, wdzięczna, romantyczna i elegancka. Właściwe zaproszenia powstały w ramach modyfikacji Happy Brids dla Mari i Tomasza, jednak sama ilustracja dała nam tyle możliwości, że wersji kwiatowych projektów powstało całe mnóstwo. Dla usystematyzowania kolekcji przestawiłyśmy ją w 3 turach, każda wersja została dokładnie opisana nad zdjęciami. Na początek jednak paleta piwoniowych inspiracji ślubnych. Zapraszamy!   
Zdjęcia z realizacji zaproszeń i dodatków znajdziecie tutaj:  PIWONIE - ZAPROSZENIA I DODATKI (Klik)
Paleta inspiracji ala Projekt Ślub; Źródło zdjęć: Pinterest.com

1 WERSJA - FORMAT ZE WSTĄŻKĄ - ZESTAWIENIE ZAPROSZENIA 
* Zaproszenia mają taki sam układ, jak Śnieżynki.
* Składają się z zaproszenia 14x14cm, przewiązanego wstążką z doklejaną wewnętrzną wklejką,  dodatkowej wkładki dwustronnej (RSVP + Mapka) oraz koperty z etykietą, z której wystaje wstążka.
* Uwaga! W zaproszeniach można pominąć wstążkę, ale zostawić wklejkę z tekstem głównym w środku, wtedy format będzie taki sam, jak w Drzewie z odciskami palców.
 
* Do powyższej wersji powstały 4 wersje okładek, środek i pozostałe elementy będą wyglądały tak jak w zestawieniu, natomiast wygląd okładki można wybrać poniżej.

 2 WERSJA - FORMAT BEZ WSTĄŻKI - ZESTAWIENIE ZAPROSZENIA 
* Zaproszenia mają układ podobny do Czerwonej Elegancji (klik).
* Składają się z zaproszenia 14x14cm, 2 dodatkowych wkładek (RSVP + Mapka) z zaokrąglonymi rogami oraz koperty z etykietą.
 
* Do powyższej wersji powstały 3 wersje okładek, środek i pozostałe elementy będą wyglądały tak jak w zestawieniu, natomiast wygląd okładki można wybrać poniżej.

3 WERSJA - DUŻA KARTA 21x 15cm - ZESTAWIENIE PEŁNEJ WERSJI ZAPROSZENIA
* Zaproszenia mają nowy format
* Składają się z dużej dwustronnej karty o wymiarach 21x15cm z zaokrąglonymi rogami oraz dodatkowej  karty informacyjnej 15x10cm, mieszczą się w dużej kopercie c5 z etykietą.
* Uwaga! W zaproszeniach można pominąć małą kartę z dodatkowymi informacjami.
3 WERSJA - DUŻA KARTA 21x 15cm - WERSJA PODSTAWOWA 1 KARTA- TYŁ DO WYBORU
* Do powyższej wersji powstały 2 wersje tylnej karty do wyboru (tył 1 i tył 2)

Brak komentarzy: